שיש – המדריך השלם לקנות את זה נכון

בחירת שיש תאלץ אתכם לעשות כמה וכמה דברים, שיש הוא באמת בחירה חשובה והוא זה שיקבע את תכנון המטבח על הצד הטוב ביותר. כאמור, אם בוחרים שיש לא נכון לא רק שפוסחים על הנוחות והפרקטיות אלא גם מתווספים יותר חסרונות ביחס ליתרונות. צריכים או רוצים את השינוי? הנה כמה דברים שיעזרו לכם לבחור את סוג השיש המתאים מתוך רשימה לא קטנה אבל אחת כזו שמאירה אור על כל השאר.

שיש קיסר – כדאי או לא כדאי?

שיש קיסר הוא שיש סינתטי המורכב מקוורץ, פולימרים ופיגמנט. האבן הזו נחשבת מותג ולא לחינם, נכון להיום היא למעשה התוצר המושלם ביותר והאיכותי ביותר שצובר יותר ויותר מוניטין על כל המשתמע מכך. יתרון נוסף וברור מדבר על שנת אחריות אבל כן רגישות לכתמים- השאלה איזה סוג תבחרו? כל דגם והחסרונות והיתרונות שלו. כמו כן יש שיש שנדרש עליו תחזוקה גדולה יותר ויש פחות. כמו כן, השכבה היא מאט כך שהחיסרון עלול לבוא לידי ביטוי בחוסר עמידות. כמו כן במצב של בחירת קיסר חשוב להיצמד להוראות יצרן ואין להניח את הסירים החמים במקום היות והחומר עלול להתפוצץ.

אז אולי עדיף שיש גרניט?

שוב, הכול עניין של בחירות וכך שבוחרים שיש כזה או אחר מדובר בשיש עמיד ביותר שיודע להתמודד גם מול כתמים קשים עד מצב שניתן לצייר עליו והכתם ירד ללא כל בעיה. עם זאת חשוב לדבר על חומר העלול להישבר וכשהוא נשבר יהיה קשה מאוד להדביקו בשתי חתיכות זה לזו. כמו כן המון אנשים לא יודעים לעבוד עם שיש זה בצורה איכותית מה שלא פעם גורם לתאונות וטעויות שלעיתים לא ניתן לתקן. עם זאת חשוב לציין כי מדובר בשיש שכבר זה זמן רב לא עולה יקר ומאפשר גם לכם לרכוש אותו באם תבחרו בכך.

בסיכום דבר יש אבנים טבעיות, נירוסטה, פורניר עבה ואפילו לאמי- פלטות המושתתות על עץ מלא- מה אתם בוחרים? שאלה טובה.