שיש למטבח – איך קונים אותו?

מבין כל הבחירות בחירה של שיש למטבח תדרוש לא מעט דברים וביניהם גם תכנון נכון שיקדים את הדבר, כמעט כפי שרוכשים דלתות פנים. אז מה יותר פרקטי או נוח? איך ניגשים אל הפריטים שבסופו של דבר יהפכו את המטבח למקום הכדאי ביותר? הנה כמה דברים שיקלו עליכם את הבחירה ויהפכו את המטבח שלכם ליותר ממושלם.

איך בוחרים שיש למטבח?

שיש למטבח נכון יביא עמו גם משטחי עבודה נכונים, נוחים ובסופו של דבר שימושיים לטווח הארוך במלוא מובן המילה. איך עובדים בנחת? מה התחזוקה הנכונה ביותר לאחר בחירת מטבח? יש קשר מאוד ברור בין בחירת שיש לבין תחזוקה אחרי הכול הדבר האחרון שתרצו זה להתאמץ יתר על המידה כשבמקרה נשפך נוזל על השיש. כאמור, לצד הבחירה הפרקטית יש כאן גם עניין עיצובי ועליו לא צריך לפסוח.

תכונות של שיש מתאים – כך תבחרו את השיש

בין כל הפרמטרים בחירת שיש למטבח תושפע גם מחומרי הגלם מהם עשוי השיש עצמו. מעבר לכך חשוב מאוד לבחור חברה אמינה שיכולה לתת לכם את האחריות המלאה על הרכישה- כאמור לצד בחירת השיש שיהיה גם מתקין נכון בעיקר איכותי שיבטיח לכם שיש נכון עם אחריות מלאה.

איזה סוגי שיש קיימים וממה חשוב להיזהר?

יש מגוון של שיש למטבח , יש גרניט פורצלן אבל מה אם ההתקנה לא נכונה? גם כאן חשוב מאוד שלא לפסוח על הדגם המתאים ביותר. כאמור, יש בהחלט מצבים בהם אנשים נצמדים למשווקים מעולים אבל אז כשמגיעים לקנות את השיש מגלים שהדגם המוצע פחות טוב, מה בכל זאת עושים? איך מוצאים שיש שהוא עמיד יותר? איך נזהרים משיש סופח כתמים ורטיבות בו זמנית? דבר נוסף שיש לקחת בחשבון זה גודל ואורך של השיש, כל שיש וגודלו המקסימלי. לצורך העניין שיש דקטון בא עם פלטה בגודל 3.21 ואילו פלטת קיסר מגיעה עד 2.41 אז מה אתם בוחרים?

בסיכומו של דבר לפני שאתם יוצאים בהחלטה חשוב ביותר לבחור את השיש לפי האחריות, המקום אבל גם הגודל המתאים לחלל המטבח הפתוח.